نحوه ارسال کالا

روش‌های ارسال در تهران

هزینه ارسال داخل شهر تهران برای سفارش هایی که در سایت اعتماد یدک ثبت می شوند و مبلغ آن ها بالاتر از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان (سه میلیون تومان) است رایگان می باشد، در غیر اینصورت، هزینه ارسال سفارش های کمتر از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان (سه میلیون تومان) به عهده مشتری می باشد. 

سفارش هایی که در روز های شنبه تا چهارشنبه تا پیش از ساعت ۱۶ ثبت شده باشند، همانروز ارسال می گردد و سفارش های بعد از ساعت 16 و روز های پنج شنبه و جمعه در اولین روز کاری بعد ار سفارش ارسال میگردد.

ارسال در تهران بسته به درخواست مشتری از طریق پیک موتوری (تحویل: همانروز) و اسنپ ، الو پیک و… (توسط مشتری گرفته شود.) امکان پذیر است.

 

روش‌های ارسال به شهرستان

هزینه حمل از انبار اعتماد یدک تا باربری، ترمینال و . . . برای سفارش هایی که در سایت اعتماد یدک ثبت می شوند و مبلغ آن ها بالاتر از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان (سه میلیون تومان) است، رایگان می باشد و سایر هزینه های ارسال بار (هزینه حمل بین شهری، بیمه و پیک درون شهری مقصد) به عهده مشتری می باشد، در غیر اینصورت برای سفارش های کمتر از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان (سه میلیون تومان) ، هزینه ارسال از درب انبار اعتماد یدک تا مقصد تماما به عهده مشتری می باشد. 

ارسال به شهرستان از روش های زیر انجام می شود:

 

  • باربری:

سفارش های کوچک و بزرگ به این روش قابل ارسال هستند. معمولا تحویل سفارش توسط باربری بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت زمان می برد. هزینه ارسال از طریق باربری شامل هزینه درون شهری، هزینه حمل بین شهری و هزینه بیمه می باشد. همچنین تعداد بسته ها در محاسبه هزینه ها توسط باربری تاثیرگذار است.

باربری هایی که سفارش شما به آن ها تحویل داده می شود:

  1. باربری یزد شیرازیان
  2.  باربری حسینی
  3.  باربری اصفهان بار 
  4.  باربری سهرابی
 

به این مورد توجه کنید که اعتماد یدک پارس در صورتی که طبق درخواست مشتری  کالا توسط باربری ارسال شود، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مفقودی، شکستگی، خرابی و هر گونه خسارت وارده به کالا یا کالاهای ارسال شده ندارد.

  • ترمینال:

سفارش های کوچک و بزرگ به این روش قابل ارسال هستند. معمولا تحویل سفارش توسط اتوبوس سریعتر از باربری است و توسط کالا رسان انجام می شود. هزینه ارسال با اتوبوس شامل هزینه درون شهری، هزینه حمل بین شهری و هزینه بیمه می باشد. همچنین تعداد بسته ها در محاسبه هزینه ها توسط ترمینال تاثیرگذار است.

  • تیپاکس و چاپار: 

هزینه حمل در این دو روش بسته به حجم و وزن سفارش و مسافت متغیر است.

  1. جهت محاسبه حدودی هزینه حمل توسط تیپاکس، اینجا کلیک کنید. 
  2. جهت محاسبه حدودی هزینه حمل توسط چاپار، اینجا کلیک کنید. 

درخواست استعلام قیمت

کاربر گرامی در صورتی که تمایل دارید قیمت این محصول از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع داده شود، اطلاعات خود را وارد کنید.