سفارش هایی که شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 16 ثبت شوند، همانروز ارسال می شوند (در شهر تهران توسط پیک موتوری و ارسال به شهرستان ها توسط باربری، چاپار، تیپاکس و اتوبوس انجام می شود.) و سفارشاتی که پنج شنبه در سایت گذاشته می شود، شنبه ارسال می گردد.

در تهران:

سفارش هایی که مبلغ آن ها بالاتر از 2,000,000 تومان است، هزینه ارسال داخل شهر تهران رایگان می باشد و اگر در روز های شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 16 ثبت شده باشد، همانروز ارسال می شود. در غیر اینصورت، سفارش های کمتر از 2,000,000 تومان، هزینه ارسال به عهده مشتری است.

ارسال در تهران بسته به خواسته مشتری از طریق پیک موتوری (تحویل: همانروز) و چاپار (تحویل حداکثر 24 ساعت) امکان پذیر است.

در شهرستان:

سفارش هایی که مبلغ آن ها بالاتر از 2,000,000 تومان است، هزینه ارسال درون شهری (هزینه حمل از انبار ما تا باربری، ترمینال و . . .) رایگان می باشد ولی بقیه هزینه ها به عهده مشتری است. در غیر اینصورت، سفارش های کمتر از 2,000,000 تومان، هزینه ارسال به عهده مشتری است. ارسال به شهرستان از روش های زیر انجام می شود:

چاپار:

سفارش های کوچک قابل ارسال با چاپار هستند و تحویل سفارش توسط چاپار به شهرستان ها 24 تا 72 ساعت طول می کشد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و چاپار برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس ‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا جهت دریافت سفارش با چاپار هماهنگ شوند.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر چاپار هستند:

تحویل تا 24 ساعت توسط چاپار:

آمل – آستارا – اراک – آزاد شهر- اصفهان – ایلام – هشتگرد – قزوین – اردبیل – بروجرد – گنبد – بندر انزلی – بابل – تنکابن – تبریز – خرم آباد – رشت – رفسنجان – زنجان – سنندج – بابلسر – ساری – سمنان – شهر کرد – چالوس – قم – کاشان – کرمانشاه – کرج – گرگان – فریدون کنار – لاهیجان – نیشابور – همدان – یزد – بهشر – لنگرود – شاهرود – نور – نوشهر – محمود آباد – رویان – ایزد شهر – اردکان – میبد – قائم شهر – سبزوار – آران و بیدگل – ورامین – پیشوا – پاکدشت – قرچک – اسلام شهر – رباط کریم – چهار دانگه – شور آباد – کهریزک

تحویل تا 48 ساعت توسط چاپار:

اهواز – ارومیه – آبادان – بجنورد – کرمان – مشهد – بم – مشهد – خرمشهر – دزفول – جیرفت – اندیمشک – مرودشت

تحویل تا 72 ساعت توسط چاپار:

بیرجند – زاهدان – یاسوج – سیرجان – بندرعباس

باربری:

سفارش های کوچک و بزرگ به این روش قابل ارسال هستند. معمولا تحویل سفارش توسط باربری بین 24 تا 72 ساعت زمان می برد.

باربری هایی که سفارش شما به آن ها تحویل داده می شود: باربری یزد شیرازیان – باربری حسینی – باربری اصفهان بار – باربری سهرابی

به این مورد توجه کنید که اعتماد یدک پارس در صورتی که طبق درخواست مشتری  کالا توسط باربری ارسال شود، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مفقودی، شکستگی، خرابی و هر گونه خسارت وارده به کالا یا کالاهای ارسال شده ندارد.

ترمینال:

سفارش های کوچک و بزرگ به این روش قابل ارسال هستند. معمولا تحویل سفارش توسط اتوبوس سریعتر از باربری است و توسط کالا رسان انجام می شود.

به این موارد توجه کنید

کلیه هزینه های مربوط به بازگشت یا مرجوع کالا توسط مشتری، به عهده مشتری است به جز زمانی که کالا توسط اعتماد یدک پارس اشتباه ارسال شده باشد. تا 7 روز کاری (از زمان ثبت سفارش توسط مشتری) امکان پذیرش کالای مرجوعی و عودت هزینه کالا به مشتری وجود دارد، پس از 7 روز، کالای مرجوعی پذیرفته نمی شود.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه سفارشات توسط اعتماد یدک پارس و تحویل سالم آن ها به هر یک از شرکت های حمل و نقل ذکر شده در بالا که توسط کاربر انتخاب می شود، اعتماد یدک پارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال مفقودی، شکستگی، خرابی و هر گونه خسارت وارده به کالا یا کالاهای ارسال شده را ندارد.