نحوه ارسال کالا

ارسال در تهران

سفارش هایی که در سایت اعتماد یدک ثبت می شوند و مبلغ آن ها بالاتر از 3,000,000 تومان است، هزینه ارسال داخل شهر تهران رایگان می باشد و اگر در روز های شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 16 ثبت شده باشد، همانروز ارسال می شود. در غیر اینصورت، سفارش های کمتر از 3,000,000 تومان، هزینه ارسال به عهده مشتری است.

ارسال در تهران بسته به خواسته مشتری از طریق پیک موتوری (تحویل: همانروز) و اسنپ (توسط مشتری گرفته شود.) امکان پذیر است.

ارسال در شهرستان

سفارش هایی که در سایت اعتماد یدک ثبت می شوند و مبلغ آن ها بالاتر از 3,000,000 تومان است، هزینه ارسال درون شهری (هزینه حمل از انبار ما تا باربری، ترمینال و . . .) رایگان می باشد ولی بقیه هزینه ها به عهده مشتری است. در غیر اینصورت، سفارش های کمتر از 3,000,000 تومان، هزینه ارسال به عهده مشتری است. ارسال به شهرستان از روش های زیر انجام می شود:

باربری:

سفارش های کوچک و بزرگ به این روش قابل ارسال هستند. معمولا تحویل سفارش توسط باربری بین 24 تا 72 ساعت زمان می برد.

باربری هایی که سفارش شما به آن ها تحویل داده می شود: باربری یزد شیرازیان – باربری حسینی – باربری اصفهان بار – باربری سهرابی

به این مورد توجه کنید که اعتماد یدک پارس در صورتی که طبق درخواست مشتری  کالا توسط باربری ارسال شود، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مفقودی، شکستگی، خرابی و هر گونه خسارت وارده به کالا یا کالاهای ارسال شده ندارد.

ترمینال:

سفارش های کوچک و بزرگ به این روش قابل ارسال هستند. معمولا تحویل سفارش توسط اتوبوس سریعتر از باربری است و توسط کالا رسان انجام می شود.

درخواست استعلام قیمت

کاربر گرامی در صورتی که تمایل دارید قیمت این محصول از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع داده شود، اطلاعات خود را وارد کنید.