مشاوره خرید و مشاوره فنی

خرید خوب رمز موفقیت در صنعت قطعات یدکی خودرو است، از این رو همکاران ما در بخش فروش با دراختیار داشتن اطلاعات کامل بازار به شما کمک میکنند تصمیم بگیرید کدام قطعات را به چه تعداد و در چه زمانی بخرید تا بتوانید بیشترین سود رو از شرایط بازار کسب کنید.

اینکه چه قطعاتی خریداری کنید؟، چه تعدادی از هر کالا بخرید؟، چه کالا هایی در چه فصلی پر فروش هستند؟، قطعات پر فروش مدل های مختلف خودرو کدام ها هستند؟، شرایط بازار چگونه است؟ و . . . را می توانید از مشاورین ما بپرسید.

همچنین در بخش فنی ما به شما خواهیم گفت چه قطعه ای مناسب چه خودرویی است، یا در صورتی که در شناسایی قطعه ای مشکل داشته باشید به شما کمک خواهیم کرد ، هنچنین کد فنی قطعات را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

خدمات بازرگانی

ما در اعتماد یدک پارس به همکارانمان که تمایل به خرید و واردات قطعات یدکی مورد نیاز خود را دارند و یا همکارانی که مایل به سرمایه گذاری در واردات قطعات یدکی دارند کمک میکنیم به توانند در حداقل زمان ممکن از تامین کنند گان ما در چین استعلام قیمت گرفته و با اطمینان درمورد تصمیم خرید خود اقدام نمایند. همچنین تمام مراحل حمل و ترخیص کالا از گمرکات کشور را نیز درصورت تمایل میتوانیم برای همکاران خود انجام دهیم.

انبارداری و بسته بندی

از دیگر خدمات اعتماد یدک پارس انبارداری و بسته بندی کالاهای خریداری شده شما می باشد. بسیار پیش آمده که به علت نداشتن فضای کافی مشتریان در خرید عمده قطعات پر مصرف دچار مشکل شده اند و یا اینکه بسته بندی کالا ها به دلخواهشان نبوده است، ما امکاناتی را جهت راحتی شما فراهم کرده ایم تا بتوانید بدون دغدغه خرید کنید. شما می توانید لوازم یدکی به میزان دلخواهتان از ما بخرید و تا زمان نیاز در انبار ما نگهداری کنید و نگران کمبود فضا نباشید. همچنین شما می توانید بسته بندی دلخواهتان را برای ما ارسال نمایید تا کالا های خریداری شده شما بر اساس نیاز شما بسته بندی شود.

خرید و فروش محصولات شما

در راستای همکاری با تولیدکنندگان داخلی و نمایندگی ها، اعتماد یدک پارس از فروش محصولات آن ها استقبال می کند. تولید کنندگان و نمایندگی ها می توانند با صرف هزینه کمتر و با استفاده از تیم فروش، امکانات و مشتریان ما فروش کالا های خود را به ما بسپارند. همچنین شرکت اعتماد یدک پارس امکان خرید عمده و یک جا کالاهای موجود در انبار فروشگاه ها و نمایندگی ها را دارد.