logo-farsi

اعتماد یدک با نام اکسپرس اسپیر پارت (ای اس پی) در سال 1394 فعالیتش را با واردات لوازم یدکی گریت وال ولکس C30 آغاز کرد. انتخاب قطعات این خودرو در ابتدای مسیر، به دلیل کمبود و گرانی قطعات ولکس C30 در ایران بود که دارندگان این خودرو را دچار مشکل کرده بود. تمام تلاشمان را کردیم تا قطعاتی با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب از چین وارد کنیم. استقبال همکاران نشان داد که انتخاب درستی بوده است و باعث شد تا این شروع را پر و بال دهیم و لوازم یدکی وینگل را هم به محصولات خود اضافه کنیم. حمایت و اعتماد مشتریانمان، ما را بر آن داشت تا پس از گذشت 2 سال نام اعتماد یدک پارس را برای ادامه این مسیر انتخاب کنیم. به مرور اعتماد یدک وارد بازار قطعات یدکی لیفان و بعد از آن لوازم یدکی جک شد. در طول این سال ها توانستیم مشتریان بسیار خوبی در بازار تهران و شهرهای دیگر مانند اصفهان، شیراز، مشهد، یزد، ارومیه، تبریز، بندر عباس و … جذب کنیم.

با توجه به اینکه مرجعی مناسب جهت خریداری قطعات یدکی با مشخصات فنی درست و تصویر کامل وجود نداشت، گروه اعتماد یدک پارس بر آن شد تا علاوه بر فروشگاه، این وب سایت را راه اندازی کند. مشتریان در سراسر ایران می توانند با صرف زمان کمتر و با اطمینان بیشتر در تمام ساعات شبانه روز از طریق وب سایت اعتماد یدک این شرکت سفارش گذاری کنند. اطلاعات سایت همواره توسط تیم حرفه ای اعتماد یدک به روز رسانی می شود تا اطلاعات صحیح و دقیقی را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.
متناسب با نیاز خریداران، تمامی محصولات فروشگاه به راحتی برای آن ها قابل دسترس و مشاهده خواهد بود و می توانند لوازم یدکی مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان، جستجو، انتخاب و اطلاعات فنی آن ها را مطالعه و سفارش گذاری کنند. همچنین در تمامی مراحل خریداران می توانند با مشاورین مجرب این شرکت در ساعات کاری در ارتباط باشند.

ولی این پایان راه ما نیست…

اعتماد یدک هنوز باید رشد کند و خدمات بیشتر و با کیفیت تری را به شما در سال های پیش رو ارائه دهد تا به مرجعی بزرگ در زمینه تأمین و فروش لوازم یدکی خودرو تبدیل شود. در نظر داریم لوازم یدکی خودرو های ام وی ام، جیلی، برلیانس و … را به دایره محصولات وارداتی خود اضافه کنیم تا بتوانیم پاسخگو نیاز جامعه بزرگتری از متقاضیان لوازم یدکی خودرو باشیم.

مشاوره خرید و مشاوره فنی

خرید خوب رمز موفقیت در صنعت قطعات یدکی خودرو است، از این رو همکاران ما در بخش فروش با دراختیار داشتن اطلاعات کامل بازار به شما کمک می کنند تصمیم بگیرید کدام قطعات را به چه تعداد و در چه زمانی بخرید تا بتوانید بیشترین سود را از شرایط بازار حاکم کسب کنید.
اینکه چه قطعاتی خریداری کنید؟، چه تعدادی از هر کالا بخرید؟، چه کالا هایی در چه فصلی پر فروش هستند؟، قطعات پر فروش مدل های مختلف خودرو کدام ها هستند؟، شرایط بازار چگونه است؟ و غیره را می توانید از مشاورین ما بپرسید.
همچنین در بخش فنی ما به شما خواهیم گفت چه قطعه ای مناسب چه خودرویی است، یا در صورتی که در شناسایی قطعه ای مشکل داشته باشید به شما کمک خواهیم کرد، همچنین کد فنی قطعات را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

خدمات بازرگانی

ما در اعتماد یدک پارس به همکارانمان که تمایل به خرید و واردات قطعات یدکی مورد نیاز خود را دارند و یا همکارانی که مایل به سرمایه گذاری در واردات قطعات یدکی هستند، کمک می کنیم بتوانند در حداقل زمان ممکن از تأمین کنندگان ما در چین استعلام قیمت گرفته و با اطمینان درمورد تصمیم خرید خود اقدام نمایند. همچنین تمام مراحل حمل و ترخیص کالا از گمرکات کشور را نیز درصورت تمایل می توانیم برای همکاران خود انجام دهیم.

همکاری در فروش و ارائه لوازم یدکی خودرو

در راستای همکاری با تولیدکنندگان داخلی و نمایندگی ها، اعتماد یدک پارس از فروش محصولات آن ها استقبال می کند. تولید کنندگان و نمایندگی ها می توانند با صرف هزینه کمتر و با استفاده از تیم فروش، امکانات و مشتریان ما فروش کالا های خود را به ما بسپارند. همچنین شرکت اعتماد یدک پارس امکان خرید عمده و یک جا کالاهای موجود در انبار فروشگاه ها و نمایندگی ها را دارد.

چرا اعتماد یدک؟

مخاطبان اعتماد یدک می توانند فروشگاه های قطعات یدکی خودرو، نمایندگی های خدمات پس از فروش، تعمیرگاه ها و صافکاری ها باشند، چون:

دارندگان خودرو های چینی هم می توانند به ما اعتماد کنند، چون:​

با تیم حرفه ای ما آشنا شوید

اعتماد یدک توسط افرادی حرفه ای و باتجربه اداره می شود که بزرگترین هدفشان جلب رضایت شماست.

حمیدرضا-مجذوبی

حمیدرضا مجذوبی

مدیر عامل

سپهر-سعیدی

سپهر سعیدی

مدیر فروش

مرسده-خلج

مرسده خلج

مدیر بازاریابی و فروش دیجیتال

سهرابی

محمد سهرابی

سرپرست فروش تهران

هستی-حاجی-زاده

هستی حاجی زاده

کارشناس بازرگانی

قیامی

علیرضا قیامی

سرپرست فروش شهرستان

عضو تیم ما شوید

به واسطه کار گروهی و پشتکار می توانید در محیط صمیمی و پرانرژی اعتماد یدک پارس به رشد و شکوفایی برسید.

عضو تیم ما شوید

به واسطه کار گروهی و پشتکار می توانید در محیط صمیمی و پرانرژی اعتماد یدک پارس به رشد و شکوفایی برسید.

درخواست استعلام قیمت

کاربر گرامی در صورتی که تمایل دارید قیمت این محصول از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع داده شود، اطلاعات خود را وارد کنید.